قبل از ظهور ظروف نچسب یا ظروف تفلون، بخش قابل توجهی از فرایند پخت و پز کمی دردسر داشت. یکی از این دردسرها، چسبیدن مواد غذایی به کف ظرف بود.  برای رفع این مشکل شما  مجبور بودید، از روغن زیادی استفاده کنید، همچنین این امکان وجود داشت که شما نیمی از وعده غذایی خود را در ماهیتابه یا قابلمه از دست بدهید. امروزه استفاده از ظروف تفلون یا نچسب شامل انواع قابلمه‌ها و انواع تابه‌ها در هر آشپزخانه خانگی ضروری است، زیرا استفاده از آن‌ها فوق‌العاده آسان است و تمیز کردن آن‌ها سریع انجام می‌شود.

هنوز برای استفاده از ظروف تفلون قانع نشدی؟ در اینجا چهار مورد از مزایای ظروف تفلون توسط تیم تحقیقاتی تفلون کویر جمع‌آوری شده است. امیدواریم پس از خواندن این مقاله شما به این نتیجه دست یابسد که  خرید و استفاده از  ظروف نچسب یا تفلون، بهترین اتفاق برای آشپزخانه شما خواهد بود:

مزایای استفاده از ظروف تفلون

  • غذا به آن نمی‌چسبد.

اگر شما نگران چسبیدن غذا به ظرف هستید، استفاده از ظروف تفلون راه حل مناسبی برای شما هستند. پوشش نچسب، یک سطح غیر واکنشی و تقریباً بدون اصطکاک ایجاد می‌کند که آن را برای پخت و سرخ کردن انواع غذاها مناسب می‌کند، بدون آن‌که غذا به ماهیتابه یا قابلمه بچسبد. نچسبیدن غذا، یکی از مهم‌ترین مزایای ظروف تفلون است.

 

  • آشپزی سالم‌تر خواهید داشت.

یکی دیگر از مهم‌ترین مزایای ظروف تفلون این است که برای پخت و پز کم چرب، ایده‌آل است. ظروف تفلون یا  نچسب به روغن بسیار کمتری نسبت به ظروف معمولی نیاز دارند تا غذا به سطح آن‌ها نچسبد. اگر شما به فکر سلامتی خود و اعضای خانواده‌ی خود هستید، استفاده از این نوع ظروف برای شما تفاوت بزرگی ایجاد خواهد کرد زیرا همان‌طور که می‌دانید، استفاده از روغن کمتر در آشپزی می‌تواند کلسترول شما را بهبود بخشد و خطر گرفتگی عروق را کاهش دهد. به خاطر اهمیت به سلامتی و برای حفظ آن استفاده از ظروف تفلون پیشنهاد می‌شود.

 

  • آسان تمیز می‌شود

اگر تا به حال بعد از آماده کردن یک وعده غذایی، با یک ظرفشویی و یک قابلمه قدیمی در سینک دست و پنجه نرم کرده‌اید، می‌دانید که تمیز کردن ظروف آشپزی چقدر می‌تواند خسته کننده باشد. از آنجایی که غذا به سطح قابلمه‌های تفلون نمی‌چسبد، تمیز کردن آن‌ها چندان سخت نیست؛ تنها چیزی که لازم است تا ظروف نچسب شما کاملاً تمیز شوند، یک اسفنج و کمی آب گرم صابون است. این کار به افزایش طول عمر ظروف تفلون هم کمک خواهد کرد.

  • از نظر بصری زیباتر هستند.

ظروف تفلون طوری طراحی شده‌اند که دکوراسیون هر آشپزخانه‌ای را تکمیل می کند. بسیاری از برندها ظروف تفلون را در اشکال و رنگ های مختلف ارائه می‌کنند که به شما امکان می‌دهد ظروف جدید را با سایر تجهیزات آشپزخانه خود مطابقت دهید. در واقع استفاده از ظروف تفلون دست شما را برای طراحی زیباتر آشپزخانه بازتر کرده است.

چرا استفاده از ظروف تفلون کویر پیشنهاد می‌شود:

ظروف تفلون کویر با بیش از نیم قرن تجربه توانسته است نام خود را به عنوان یکی از بهترین‌ها در بازارهای داخلی و خارجی به ثبت برساند و با بهره‌گیری از به‌روزترین دانش‌ها با محصولات خارجی به رقابت بپردازد.

چرا از سایت فروشگاه تفلون کویر خرید کنیم؟

امروزه اغلب مردم به خرید اینترنتی روی آورده‌اند. گروه تفلون کویر به منظور جلب رضایت مشتری و با هدف مشتری مداری اقدام به راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی خود کرده است تا شما بتوانید به راحتی خرید خود را انجام دهید.

استفاده از ظروف تفلون یا ظروف نچسب هوشمندانه‌ترین انتخاب برای هر آشپزخانه مدرن است. شما نکته‌های دیگری در مورد مزایای تفلون را می‌شناسید؟ لطفا آن را به ما معرفی کنید.

ارسال یک دیدگاه

سبد خرید