سبد خرید من

  • مجموع خرید 0
معرفی شرکت

"کیفیت نه اتفاقی است و نه آن را پایانی است",این اندیشه اساسی مردی بود که چهل سال پیش او را بر آن داشت تا در این راستا تلاشی شگرف را آغاز کند که ثمره آن تلاش, شرکتی شد بنام ظروف نچسب(تفلون) کویر, که توانست در سالهای اولیه تأسیس,هدف خود را نهایی کند.

اما شعار اصلی او این بود که "کیفیت را پایانی نیست" و در این راستا آنقدر درخشید تا توانست شرکت تفلون کویر را در سال ۱۳۸۲مجهز به سیستم Roller coating وSpray coating کند که به عنوان تنها دارنده این سیستم در ایران شناخته شد.

پیشرفت و تلاش مهندس وطنچی وپرسنل متخصصش در سالهای متوالی باعث شدتابتواند کالاهای ایرانی خود را با برترین کیفیت همگام با پیشرفتهای جهانی به دنیا بشناساند ومحصولات خودرابه کشورهای مختلف صادر کند.

نشان کاربرد علامت استاندارد ایران,دریافت پروانه ساخت از معاونت غذا و دارو و گواهینامه iso9000,در سیستم مدیریت کیفیت و استقرار iso 17025 در آزمایشگاه و  رسیدن به سیستم spray  و die cast گامهای بلندی در جهت رسیدن به کیفیت و نشان دهنده نهادینه شدن اهداف وشعار ابتدایی و همیشگی شرکت تفلون کویر بوده است.

امروزه تکنولوژی جهانی وخصوصا اینترنت باسرعتی باور نکردنی مارا احاطه کرده و در این راستا نیز شرکت تفلون کویر  برای رفاه حال مشتریان عزیزخود, ایجاد فروشگاه اینترنتی تفلون کویر را لازم دیده تا در رقابتی گسترده محصولات ایرانی وباکیفیت خود را به عموم مردم عرضه کند.

آخرین مطالب

/
معرفی شرکت

نوشته شده در تاریخ 1395/12/21